The Elder Scrolls V Skyrim náhled

Oznámení deskové hry The Elder Scrolls V: Skyrim

4. 11. 2021
Zdroj náhledu: Modiphius Entertainment/Youtube

11. listopadu 2011 spatřilo světlo světa velice dobře zpracované RPG a nyní jedna z nejúspěšnějších her, které kdy vyšly, a to The Elder Scrolls V: Skyrim. Ano, počítáte dobře, je to tedy téměř deset let od vydání tohoto titulu, který si ukradl srdce téměř všech hráčů, co ho kdy vyzkoušeli. Vývojářské studio se rozhodlo oslavit desetileté výročí velice radostným oznámením. Byla ohlášena desková hra nesoucí název The Elder Scrolls V: Skyrim – The Adventure Game.

The Elder Scrolls V: Skyrim – The Adventure Game bude vytvořena vydavatelem stolních her Modiphius Entertainment. Na Gamefound také probíhá crowdfundingová kampaň, kde na její vývoj může přispět každý. Jakmile kampaň bude u konce, tvorba hry se konečně dostane do pohybu. Datum vydání bude nejspíše v srpnu roku 2022, ale je možné, že nakonec ještě bude oddáleno.Desková hra zasazená do světa Skyrimu by měla mít příběhový čas něco kolem 12 hodin, což je docela slušné číslo. Budete si ji také moci zahrát buď sami, nebo s dalšími třemi přáteli či členy rodiny.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.