Oznámení deskové hry The Elder Scrolls V: Skyrim

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Modiphius Entertainment/Youtube
11. listopadu 2011 spatřilo světlo světa velice dobře zpracované RPG a nyní jedna z nejúspěšnějších her, které kdy vyšly, a to The Elder Scrolls V: Skyrim. Ano, počítáte dobře, je to tedy téměř deset let od vydání tohoto titulu, který si ukradl srdce téměř všech hráčů, co ho kdy vyzkoušeli. Vývojářské studio se rozhodlo oslavit desetileté výročí velice radostným oznámením. Byla ohlášena desková hra nesoucí název The Elder Scrolls V: Skyrim – The Adventure Game.
The Elder Scrolls V: Skyrim – The Adventure Game bude vytvořena vydavatelem stolních her Modiphius Entertainment. Na Gamefound také probíhá crowdfundingová kampaň, kde na její vývoj může přispět každý. Jakmile kampaň bude u konce, tvorba hry se konečně dostane do pohybu. Datum vydání bude nejspíše v srpnu roku 2022, ale je možné, že nakonec ještě bude oddáleno.
Desková hra zasazená do světa Skyrimu by měla mít příběhový čas něco kolem 12 hodin, což je docela slušné číslo. Budete si ji také moci zahrát buď sami, nebo s dalšími třemi přáteli či členy rodiny.

Zdroj: gamebyte.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn