Deliver us Mars má své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: KeokeN Interactive

Nejspíše většina z vás zná vesmírnou akční adventuru Deliver us The Moon, která vyšla na Steamu již v říjnu roku 2019. Ti, kdo ještě neměli šanci si ji zahrát, na Steamu se právě teď nachází ve slevě, a to za 9,99 eur. Zpátky k věci, tento počin od vývojářského studia KeokeN Interactive se těšil úspěchu, a tak nebylo překvapením, že bylo oznámeno pokračování. Sequel nese název Deliver us Mars a konečně bylo oznámeno i jeho datum vydání.

Deliver us Mars vyjde 27. září tohoto roku na PC a na současné i minulé generace konzolí. Nadcházející titul rozšíří hratelnost i příběh svého předchůdce, jelikož děj se bude odehrávat 10 let po událostech prvního dílu. Hra bude mít vlastní zápletku i novou hlavní hrdinku, kterou bude mladá astronautka Kathy Johannson.

Vývojáři slibují poutavý příběh plný emocí, doplněný hudbou od oceňovaného skladatele, a k tomu všemu i úžasné grafické zpracování. Tak uvidíme, jak se jim podaří dodržet své sliby, nicméně já se na titul těším už teď. Pokud i vy, nezapomeňte si Deliver us Mars přidat do svého seznamu přání na platformě Steam nebo si jej rovnou předobjednat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn