Deliver us Mars

Deliver us Mars má své datum vydání

9. 6. 2022
Zdroj náhledu: KeokeN Interactive

Nejspíše většina z vás zná vesmírnou akční adventuru Deliver us The Moon, která vyšla na Steamu již v říjnu roku 2019. Ti, kdo ještě neměli šanci si ji zahrát, na Steamu se právě teď nachází ve slevě, a to za 9,99 eur. Zpátky k věci, tento počin od vývojářského studia KeokeN Interactive se těšil úspěchu, a tak nebylo překvapením, že bylo oznámeno pokračování. Sequel nese název Deliver us Mars a konečně bylo oznámeno i jeho datum vydání.

Deliver us Mars vyjde 27. září tohoto roku na PC a na současné i minulé generace konzolí. Nadcházející titul rozšíří hratelnost i příběh svého předchůdce, jelikož děj se bude odehrávat 10 let po událostech prvního dílu. Hra bude mít vlastní zápletku i novou hlavní hrdinku, kterou bude mladá astronautka Kathy Johannson.

Vývojáři slibují poutavý příběh plný emocí, doplněný hudbou od oceňovaného skladatele, a k tomu všemu i úžasné grafické zpracování. Tak uvidíme, jak se jim podaří dodržet své sliby, nicméně já se na titul těším už teď. Pokud i vy, nezapomeňte si Deliver us Mars přidat do svého seznamu přání na platformě Steam nebo si jej rovnou předobjednat.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.