Bloober Team – nová hra

Bloober Team láká na novou hru

8. 6. 2022
Zdroj náhledu: twitter.com/blooberteam

Bloober Team je polské studio, které jistě mají v merku všichni fanoušci hororových her. Mezi jejich nejznámější tituly bezesporu patří Blair WitchThe Medium a zejména série Layers of Fear, která bude dnešním předmětem všech spekulací. Studio na svém oficiálním twitteru zveřejnilo příspěvek, který říká: „Pronikněte pod povrch a odhalte zdroj svých obav.“ K němu je navíc přiložen obrázek, podle kterého si můžeme jasně domyslet, že nás Bloober Team láká na novou hru, pravděpodobně ze série Layers of Fear.

Studio údajně pracuje hned na několika projektech, jejichž podrobnosti stále drží pod pokličkou. Bloober Team se bude účastnit Summer Game Festu, během kterého zřejmě dojde na úplné odhalení jejich nejnovější hry… a snad i těch dalších. Nezapomeňme, že už minulý rok nám byl představen krátký teaser pokračování Layers of Fear, ve kterém autoři ukázali sílu nového Unreal Enginu 5. Už tyto několikasekundové záběry potvrdily, že pokračování bude navazovat na první díl z roku 2016, kdy se opět ponoříme do malířovy choré mysli. I nyní zveřejněný obrázek tomu všemu nasvědčuje. Na bližší detaily si ovšem musíme ještě chvíli počkat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.