Back 4 Blood – secret

Do Back 4 Blood se přidávají nové funkce

8. 6. 2022
Zdroj náhledu: Turtle Rock Studios

Back 4 Blood ve snaze následovat úspěšnou sérii Left 4 Dead se stále setkává s četnými problémy, jež se snaží napravit. Počínaje svým uvedením na trh v říjnu loňského roku zaznamenala hra smíšené reakce doprovázené několika velmi negativními komentáři. V návaznosti na kritiku vývojáři přidávají do hry novou aktualizaci, obsahující mnoho významných změn. Kromě přidání nového obsahu se dotkne prvků kampaně, chování zbraní a online interakce.

Stejně jako ostatní tituly je i Back 4 Blood kooperativní střílečka, ve které můžete spolupracovat lokálně nebo online. Vzhledem k tomu, že proti vám stojí ohromné hordy obtížných nepřátel, je pro úspěch nutná týmová spolupráce. Bohužel ani online komunita není imunní vůči toxicitě, mnoho hráčů nedokáže spolupracovat nebo se rozhodnou působit proti týmu. Červnová aktualizace tento problém konečně řeší tím, že umožňuje takové hráče ze hry vyhodit. Developeři v tuto chvíli vysvětlují, že systém umožňuje hlasovat o vyhození jiných hráčů, kteří zůstávají příliš dlouho neaktivní nebo způsobují příliš velké poškození přátelům.

Zdroj: Turtle Rock Studios

Další novinkou je funkce nazvaná Full Deck Draw, díky níž budou moci hráči při každém zahájení kampaně zahrát plný balíček patnácti karet, čímž se změní vliv na celkový průběh kampaně. Autorům se podařilo přidat obsah v podobě nových karet a kosmetických předmětů, jako jsou skiny a bannery, legendární doplňky a důkladnější obrazovku s výsledky na konci kol.

Aktualizace Back 4 Blood se navíc rozsáhle zaměřuje na kampaň. Zaměřuje se na vyvážení prostřednictvím úpravy padání zbraní tak, aby fungovaly s efekty karet, případně na vyvážení s novou funkcí Full Deck Draw. Některé cíle misí byly upraveny z estetického hlediska a doplněny o prvky, jako jsou zvukové efekty. Dva z Cleanerů, Heng a Holly, se dočkali úprav týkajících se jejich chování a schopností.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.