Marvel's Wolverine – Wolvík

Detaily Marvel´s Wolverine jsou venku!

21. 12. 2023
Zdroj náhledu: insomniac

Pamatujete si takovou tu reklamu „Nemyslíš, zaplatíš“? Tak přesně takový ošklivý pocit mám z následujících informací. Společnosti Insomniac Games byly ukradeny informace o jejich plánované hře Marvel´s Wolverine, a jelikož odmítli s hackery vyjednávat, oni na oplátku zveřejnili hromadu dostupných informaci o celé hře. V prvním odstavci vám tedy dám jedno velké upozornění, ČLÁNEK OBSAHUJE HROMADU SPOILERŮ!

Začneme tím, na co se tedy můžeme těšit. Příběh by měl nabídnout více než 40 hlavních misí o délce necelých patnácti hodin. Délkou se tedy vyrovnáme letošnímu Spider-Manovi 2. Ve volnějším překladu to znamená, že tři až čtyři hodiny budou cutscény a zbytek herní doba. Oproti Spider-Manovi bychom se ale měli dočkat temnějšího příběhu. To nejzajímavější, co uteklo? Detaily k PC verzi. Vypadá to, že se tak konečně dočkají i nekonzoláři.

A koho se v Marvel´s Wolverine dočkáme? Samozřejmě Wolverina, toho si střihne Liam McIntyre. Jeho bratra Victora Creeda a.k.a. Sabertootha zase Brett Gipson a Sinistera Troy Baker. Kdo je Sinister? Otec Sabertootha a Wolverina, což zní neskutečně zajímavě. Navíc Logan nebude jedinou hratelnou postavou, měla by být možnost si zahrát i za Jean Grey, tedy jednu z nejmocnějších postav v celém Marvel Universe. Co to může znamenat? Pravděpodobně DLC rozšíření, kde se budeme moci setkat s ní jako hlavní postavou. Uvidíme.

Jako další spoilery jsou zde informace, že se bude jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby. To může znít zvláštně, ale v případě Wolverina bych řekl, že se to bude velmi hodit. Dle uniklých záběrů tak vypadal i třeba Batman: Arkham, jenž mě jako hráče neskutečně bavil. Hlavní hrdina navíc bude umět lézt po zdech, klouzat se a podobně – prakticky vše, co zvládá Spider-Man 2. Insomniac Games tak využívá už své nabyté zkušenosti z tohoto směru.

To tedy znamená, že dle uniklých zpráv bude Marvel´s Wolverine mít i podobný systém misí, aktivit, schopností či dovedností, respektive podobnou cestu k jejich vylepšování. Tou nejhorší zprávou ale kromě úniku je asi to, že hra je plánovaná až na rok 2026, a pokud se tvůrci neurazí, mělo by to tak dokonce i být. Jenomže když je prakticky celá hra už venku s ukázkami a plány, změní tvůrci svůj plán? Nechme se překvapit. Zatím uroňme slzu za všechna ta překvapení, která nám hackeři vzali.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.