Euro Truck Simulator 2 - Kloubový sklápěč

Do American a Euro Truck Simulator 2 vyšlo licencované DLC se stroji Volvo

24. 9. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

České vývojářské studio SCS Software vydalo do svých her Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator další rozšíření s novými náklady. Tentokrát naším tahačem budeme přepravovat stavební stroje značky Volvo. Společnost Volvo Construction patří mezi světové výrobce kloubových sklápěčů, kolových nakladačů, bagrů a různých dalších stavebních strojů s více jak 180letou tradicí. V kamionových hrách ATS a ETS2 můžeme od dnešního dne přepravovat celkem pět licencovaných stavebních strojů řady Volvo CE.

Kloubový sklápěč A25G

Volvo A25G je středně velký kloubový sklápěč, jehož váha se pohybuje okolo 22 tun, měří přibližně 3,3 metrů na výšku a 10 metrů na délku. A25G se nejčastěji používá v zemědělském či těžebním průmyslu a taktéž při údržbě silnic a dálnic nebo ve stavebnictví.

Zdroj: SCS Software

Tahačový válec SD160B

Tento drobek měří na výšku 3 metry a na délku se jeho hodnoty dostanou na 6 metrů. Celková váha je 16 tun. SD160B najde uplatnění především na silnicích, chodnících či při stavbě.

Zdroj: SCS Software

Pásové rypadlo (bagr) EC220E

Pásové rypadlo neboli bagr můžeme využít všude tam, kde je třeba přemístit libovolnou horninu. Model Volvo EC220E má rozměry 3 x 9,7 metrů a hmotnost přibližně 22 tun.

Zdroj: SCS Software

Manipulátor materiálu EW240E

Volvo EW240E zvládne přesunout jakýkoliv materiál, malý nebo velký. Výška manipulátoru se zastavila na 9,4 metrech a váha na 28 tunách.

Zdroj: SCS Software

Kolový nakladač L250H

Jedná se o docela velký a těžký stroj. Jeho rozměry se pohybují okolo 3,6 metrů na výšku a 7,3 metrů na délku. Váha nakladače L250H je robustních 34 tun.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření Volvo Construction Equipment můžete do her Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator pořídit za 4,99 eur, tedy přibližně 125 Kč. Kromě zmíněných stavebních strojů je možné rovněž převážet náhradní lopatu pro rypadlo nebo velké pneumatiky pro stavební stroje.

Zdroj: SCS Software

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.