ATS - Western Star 57X

Do hry American Truck Simulator přichází tahač Western Star 57X

3. 8. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Na dnešním živém vysílání na platformě Twitch oznámilo české studio SCS Software nový tahač Western Star 57X, který v následujících hodinách vyjde do hry American Truck Simulator (ATS).

Tahač do hry přijde jen krátce poté, co byl představen jeho reálný kolega. Western Star 57X by měl být výsledkem velmi dlouhé spolupráce, která mezi SCS Software a společností Western Star probíhala. Model obdrží tři varianty krátkého a dvě varianty dlouhého podvozku. Dále se můžeme těšit na celkem pět variant interiéru nebo 72" kabinu. Společně s tahačem vyjde i unikátní nátěr Phoenix Rising, který je znám z upoutávek před uvedením na trh.

Zdroj: SCS Software

Tak co, jak se vám nový tahač líbí? Na závěr ještě připomínáme, že za dva dny, konkrétně ve čtvrtek 4. srpna, vyjde do hry stát Montana. Více informací o novém tahači naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.