No Man Sky náhled

Do No Man´s Sky možná přichází piráti, nebo ne?

13. 4. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Spoustu herních studií utrácí hromady peněz za marketing nového produktu. Je nutné udělat nějaké ty trailery, možná pár videí, postupně vypouštět leaky atd. No, ale to neplatí pro No Man´s Sky. Vždycky když vývojářské studio Hello Games potřebuje vyslat nějakou zprávu, třeba o novém obsahu, sází na naprostou jednoduchost.

Důkazem je i tweet zakladatele studia Seana Murrayho, který jednoduše napsal tweet. A to ještě ne ani pořádný tweet s nějakými informacemi, prostě do něj vložil emotikon pirátské vlajky. To samozřejmě hned zvedlo fanoušky ze židlí, protože nyní vidí, že by se do vesmírného průzkumu mohl dostat nějaký ten obsah s pirátskou tematikou. Je to prakticky geniální marketingový kousek, který nestojí vůbec nic. Zavedená fanouškovská základna totiž jako komunita vyřeší úplně všechno ostatní. Během psaní této novinky jsme stále v úrovni spekulací, nicméně není to poprvé, kdy by mělo do hry přijít nějaké rozšíření a bylo oznámeno takto jednoduše.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.