Lost Ark náhled

Blíží se battle pass do hry Lost Ark?

13. 4. 2022
Zdroj náhledu: Smilegate RPG

Vypadá to, že do hry Lost Ark brzy vstoupí Ark Pass. S největší pravděpodobností to bude nějaký druh battle passu. Z toho všeho, co víme, to vypadá, že by se také mohlo jednat o nějaký systém, který bude samozřejmě otevírat různé odměny. V přiloženém videu si můžete i všimnout prvních nápověd, které k passu vedou.

Z oficiálního fóra Lost Ark je vytažen také obrázek, který předznamenává jeho příchod. Na něm jde vidět, že Ark Pass bude mít hned dvě úrovně – jednu Premium a druhou Super Premium. Nutno zde ale podotknout, že data z obrázku odpovídají ještě období z interního testu hry. Zatím jsme tak stále v oblasti diskuzí, nicméně když si ještě chvilku počkáme, věřím, že Smilegate nebo Amazon Games brzy udělají nějaký větší krok tímto směrem.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.