Nilah úvodní fotka

Do Summoner's Riftu přijde další nový šampion

18. 6. 2022
Zdroj náhledu: youtube.com

S nově vydaným patchem, kdy byla přidána nová šampionka z Prázdnoty Bel'Veth, uběhl sotva den a Riot nám už stihl představit další novou postavu, která se přidá do Vyvolávačova Žlebu. Jedná se o Nilah, jež má schopnost ovládat vodu s pomocí démonů a je vybavena bičem. Její role by měla být na spodní straně mapy, jelikož je designována jako melee ADC. Její představení uvedl Riot v krátkém traileru.

Nová postava jako obvykle vyvolala ve hráčích spoustu smíšených pocitů. V komentářích pod videem převažují opět negativní názory a hráči si stěžují, že šampionka má vysokou schopnost mobility. Stejně jako tři předchozí nově vydané šampionky. Stížnost padla i na podobnost schopností, které hráči porovnávají s ostatními šampiony. Jsou zde také připomínky, že noví šampioni jsou vydáváni až příliš rychle oproti tomu, jak si Riot vede například s reworky Udyra nebo Skarnera. Samozřejmě se najdou i tací, kteří se na novou šampionku do League of Legends těší a věří, že přinese do hry spoustu zábavy. Nám nezbývá nic jiného než čekat a věřit společně s ostatními v to nejlepší.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.