Doom Slayer nám ještě neřekl poslední sbohem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bethesda

Hodně fanoušků si díky konci druhého DLC The Ancient Gods part Two myslelo, že je příběh Doom Slayera ukončený. Ale podle režiséra Huga Martina tomu tak ve skutečnosti být nemusí. Přiznává, že skončilo jádro příběhu, které nám odstartoval Doom 2016, ale co se samotného Slayera týče tak Hugo tvrdí, že je stále mnoho příběhů, které by mohli vyprávět.  

DOOM (2016) – jde se do akce!
DOOM (2016) – smrt za 3, 2, 1...

Podle Huga se už v samotném DLC nacházelo několik náznaků, kam by se mohl titul do budoucna vydat. „Můžeme vyprávět příběh, kdy se Doom Slayer poprvé setká se Sentinely v takovém až středověkém fantasy zasazení. Znovu, náš hrdina je věčný – tedy, on je doslova nesmrtelný. Můžeme tedy vyprávět všemožné příběhy.“ Docela rád bych se například podíval na první velkou bitvu, kde Valen zradí Sentinely, kvůli svému synovi. Určitě by to mohla být epická podívaná a ještě k tomu, kdybychom za samotného Valena mohli hrát.

Jak Bethesda naloží s Doomem bohužel zatím nevíme a upřímně doufám, že se objeví den, kdy nám řeknou více podrobností. Ale už teď je jisté, že příběh Slayera rozhodně neskočil a můžeme jen doufat, že nebudeme muset čekat dalších dvanáct let na jeho velkolepý návrat.

Zdroj: hrej.cz

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn