Sifu intro

Sifu získá fyzické kopie pro konzole

21. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vylepšená kung-fu bojovka Sifu vyjde ve fyzické edici pro PS4 a PS5 někdy na jaře 2022, oznámilo vývojářské studio SloClap. Hra přitahuje pozornost pokaždé, když se objeví nový trailer, jako například ten, co jsme mohli vidět na GamesRadar Future Games Show na začátku letošního roku. Souboje jsou zběsilé a rychlé, ale také plynulé a dobře navržené, a je v nich několik opravdu slibných mechanik. Pokud například ve hře zemřete, Sifu znatelně zestárne. Hra se poté vrátí na začátek kapitoly, ve které se nacházíte. Zajímavým způsobem se také odchyluje od tradiční struktury obtížnosti. Výrazný výtvarný styl a klasický příběh o pomstě pomocí kung-fu přispívají k velké přitažlivosti Sifu.

V podstatě jde o to, že banda nelítostných zabijáků vyvraždila celou vaši rodinu a vy, mladý krvežíznivý student bojových umění, se chcete pomstít. Smrt vaší rodiny má na svědomí pět zabijáků a každý z nich je boss inspirovaný pěti prvky kung-fu: dřevem, ohněm, vodou, kovem a zemí. Mezi vámi a zabijáky samozřejmě stojí desítky bezejmenných chlapců, na kterých si můžete procvičit své schopnosti. "Spolupracujeme s [vydavatelem] Microids na vydání fyzické edice hry Sifu pro PS4 a PS5 na jaře 2022,“ stojí na oficiálním účtu Sifu na Twitteru. „Více informací o obsahu a edicích již brzy!“

Společnosti SloClap a Microids zatím neprozradily, jak budou krabicové verze hry vypadat ani jaké další funkce budou obsahovat, ale zdá se, že se brzy dozvíme více. Původně měla hra vyjít ještě letos, ale nyní je naplánována pro PS4, PS5 a PC na 8. února, tedy za několik týdnů. Doufejme, že do té doby nedojde k dalším zpožděním.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.