DOTA: Dragon´s Blood

DOTA: Dragon´s Blood představuje třetí sérii a bude to epické

22. 7. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Kde se vzal, tu se vzal trailer na třetí řadu seriálu Dota: Dragon´s Blood, který je inspirován známou hrou DOTA 2. A stejně jako se rychle objevil trailer, objevuje se i premiéra. Ta bude už 11. 8. letošního roku a z dostupných ukázek jde vidět, že nás čeká skutečně obrovská jízda. Většina série se totiž bude točit okolo poslední epické bitvy s démonem Terrorbladem, ke které už se pěknou dobu směřuje.

Kromě hlavních postav Daviona (Dragon Knighta) se vrátí i princezna Mirana, Invoker, mladá elfka Fymryn a samozřejmě vzkříšená bohyně Mene. Uvidíme, jak tvůrci celou řadu uchopí, protože vše napovídá tomu, že se podíváme do možného multivesmíru – postav ze hry jsme totiž zatím skutečně moc neviděli. Navíc v poslední řadě nás nejspíš natrvalo opustila i velice oblíbená Lina. Je tak možné, že se ji Crystal Maiden rozhodne pomstít? Je Luna skutečně mrtvá? Hodně otázek, žádné odpovědi, tak uvidíme, co nás už za tři týdny čeká.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.