Jeff Grub překvapil: řekl, že další Assassin´s Creed bude v Japonsku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Krycí název Rift, který má zavést hráče do Bagdádu. To jsou povětšinou všechny drby, které se k nám ohledně série Assassin´s Creed donesly. Mimochodem, nedávno jsme vás informovali, že hra se rozhodně nebude týkat říše Aztéků. Nicméně projekt Ubisoftu jménem Assassin´s Creed Infinity by měl pokrýt více her a prostředí najednou.
Slavný insider Jeff Grubb nyní přišel s informací, že nejnovější díl série nabídne hráčům, jak sám říká Lucifer: „to po čem nejvíc touží“, tedy Japonsko. Další otevřené RPG dobrodružství, které se má podobat Valhalle, Origins a Odyssey a bude údajně klást daleko menší důraz na stealth, což po vikinzích nevím, jestli je ještě více možné. Navíc hra nemá být součástí nyní často skloňovaného Riftu.
Jeff Grubb vše údajně zjistil od člověka, který mu už pár dobrých informací dal. Navíc Japonsku nahrává i obrovský úspěch Ghost of Tsushima nebo Sekira. Jedno je ale jisté, na Ubisoft Forward Showcase nám bude odhalena budoucnost celé série, takže stačí počkat už jenom dva měsíce a pravda spatří světlo světa. Na druhou stranu, nebylo by fajn, kdybychom se dostali někam trošku mimo opěvovaná historická období? Zase si ale říkám, Japonsko období Sengoku Basary by pro templáře a asasíny mohlo být tím nejdrsnějším a nejepičtějším střetem ze všech her.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn