Dead by Daylight - Feng Náhled

Double XP víkend v Dead by Daylight

16. 7. 2022
Zdroj náhledu: deadbydaylight.com

Jedna ze tří herních měn v hře Dead by Daylight se aktuálně dá získat ve dvojité porci. Vývojáři z kanadského Behaviour Interactive nám pro tento víkend umožnili vydělat Iridescent Shards rychleji. Shardy se navyšují zvyšováním herní úrovně a dostaneme je zhruba za pět odehraných her. Tato druhá nejcennější měna umožňuje nákup různých skinů, herních postav a perků.

Double XP víkend probíhá od 15. do 19. července, a proto si, milí fanoušci DbD, nenechte tuto příležitost proklouznout mezi prsty. Hru v příštím období čekají poměrně velké změny, o kterých vás budeme informovat. DbD také neušlo pozornosti zábavného kanálu na Youtube Viva La Dirt League, který připravil trailer na svou vtipnou předělávku hry. Na jejich komické umělecké dílo se můžeme těšit už tuto neděli. Přečtěte si naši recenzi hry Dead by Daylight.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.