Ghostwire Tokyo

Režisér hry Ghostwire: Tokyo chce udělat sequel

11. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Zatím však není nic rozhodnuto. Vývojáři ze studia Tango Gameworks s pomocí vydavatelů z Bethesdy vydali očekávanou akční hororovku Ghostwire Tokyo teprve v březnu, avšak režisér se vyslovil, že by měl zájem o vytvoření jejího sequelu.

V rozhovoru pro IGN Japan režisér Kenji Kimura potvrdil, že počítá nejen s novým sequelem Ghostwire Tokyo. Dokonce i s DLC pro jeho první hru. V rozhovoru prozradil několik zajímavých věcí „Myslím si, že až se věci trochu uklidní, včetně mě. Budu mít několik nápadů na nové DLC a sequely. Chci své nápady realizovat,“ uvedl Kimura. „Zatím ještě nic nebylo rozhodnuto, takže vám víc prozradit nemohu.“ I přesto, že vydání bylo exkluzivitou pro PlayStation, chtějí vydavatelé zamířit se svými exkluzivitami spíše na Xbox.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.