Dragon Age Absolution

Dragon Age bude mít animovaný seriál, už v prosinci

14. 6. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Tak je to konečně tady, velký krok pro svět Dragon Age. Po nedávném oznámení čtvrtého pokračování jménem Dragon Age: Dreadwolf se dočkáme i animovaného zpracování. To si bere na starosti Netflix a celý seriál bude mít šest epizod. Celým jménem Dragon Age: Absolution se bude odehrávat v Tevinteru, nejstarším národu v celém Thedasu, kde vládnou mágové.

V seriálu bychom se měli dočkat elfů, mágů, rytířů, qunarijců, templářů, trpaslíků, démonů a spousty dalších postav. Nicméně nikde se nepíše, jestli bude navazovat na hry, knihy, případně komiksy. Seriál připravuje studio Red Dog Culture House, které dělalo například i film The Witcher: Nightmare of The Wolf. To jenom, kdybyste si říkali, že je vám ta animace známá. Showrunnerem seriálu je Mairghread Scott, která pracovala například na animovaných The Guardians of the Galaxy nebo Transformers: Robots in Disguise.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.