Rings of Power

Druhá řada Rings of Power odhalila nové režiséry a jsou to všechno ženy

18. 12. 2022
 

Ačkoliv první řada seriálu Rings of Power byla přijata přinejlepším rozporuplně (hodně přinejlepším), sledovanost měla rozhodně slušnou. Z větší části ale hlavně díky značce Pán Prstenů, a nebudeme si nic nalhávat, druhá série bude mít sledovanost rozhodně nižší. Natáčení už sice dávno začalo, ale zatím nemáme ani zdání, kam se příběh dál posune. Víme však, kdo bude natáčet a připravovat další epizody.

První režisérkou je Charlotte Brändström, která natočila již dvě epizody v první řadě. V druhé sérii ale bude mít na starosti epizody čtyři. Ve své kariéře už pracovala například na seriálech Outsider nebo Zaklínač. Nováčkem bude režisérka Sanaa Hamri, která pracovala na seriálech Empire nebo Hříšníci, ta bude mít na starosti dvě epizody. Do třetice je tu režisérka Louise Hooper, která s Charlotte Brändström spolupracovala na Zaklínači, kde natočila dvě epizody druhé série (a všichni víme, jak ta vypadá). Na stranu druhou, pracovala i na Sandmanovi. Hooper také natočí dva díly.

Štáb se postupně obohacuje, stejně jako herci, kteří se rozrostou například o Nicholase Woodesona, Bena Danielse, Gabriela Akuwudikea nebo Niu Towle. Tvůrci Patrick McKay a John D. Payne mají stále zatím v plánu pět sérií, uvidíme ale, jak si povede druhá řada, jež má vyjít v roce 2024, protože kvalita si opět začíná získávat svůj prostor nad kvantitou.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.