Sonic Prime – Tails se zlobí

Druhá řada seriálu Sonic Prime odstartuje v červenci

19. 5. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Po napínavém zakončení první řady animovaného seriálu Sonic Prime, bylo mnoho fanoušků jako na trní z čekání na zprávy o pokračování, kterých od prosince minulého roku nebylo zrovna mnoho. Netflix konečně potvrdil, že další epizody z plánovaného dvacetičtyřdílného seriálu se na naše obrazovky dostanou už tento červenec. Druhá řada oficiálně startuje 13. července 2023 a Netflix prozatím nabídl pouze malé nahlédnutí do nadcházejícího devátého dílu skrze první obrázek.

Jak si jistě pamatujete z první řady, Sonic byl společně se svými přáteli vhozen do chaosu paralelních světů. Aby bezpečně našel cestu domů, musí posbírat všechny fragmenty roztříštěného krystalu prizma paradoxu po různých světech a přitom zdárně unikat Radě chaosu tvořené hned pěti verzemi zlotřilého doktora Eggmana. Odhalení, co vše na Sonica, Tailse, Knucklese, Amy, Rouge, Shadowa a Biga čeká při závodě o záchranu vesmíru, se dočkáme už brzy. Stejně tak jako u první série snad budeme moct počítat s českým dabingem hned v den vydání.

Zdroj: Netflix

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.