Humankind

Druhé DLC do hry Humankind bude s příchutí Latinské Ameriky

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: Amplitude Studios

Poté, co do hry vstoupil balíček Cultures of Afrika, se Humankind zaměří na druhou stranu Atlantického oceánu do Latinské Ameriky. Tento titul tak dostane hned šest nových kultur inspirovaných Jižní a Střední Amerikou. První je kultura Caralanů, nejstarší známá civilizace na světadíle. Dále je to kultura Nazca, která je známá stavbou podzemních akvaduktů a zavlažováním pouští.

Další civilizace je Taino, což jsou obyvatelé dnešního Karibiku, především v období našeho středověku. Čtvrtou jsou Inkové, největší říše předkolumbovské Ameriky. Předposlední jsou Argentinci v období průmyslové revoluce a poslední jsou Kubánci v současnosti – tedy šest naprosto odlišných epoch i národů.

Jelikož Cultures of Africa přineslo rozšíření do všech oblastí, i v nejnovějším DLC se dočkáme pravděpodobně spousty tematických skladeb a staveb jihoamerických divů. Humankind je nyní už nezastavitelný a vypadá to, že tato přímá konkurence Civilizace bude snad brzy i lepší?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.