Marvel's Midnight Suns – ghost rider

Marvel's Midnight Suns odhalilo datum vydání

10. 6. 2022
Zdroj náhledu: Firaxis Games

Marvel's Midnight Suns nevyvolalo při premiéře v září loňského roku příliš pozitivních reakcí. Vývojářské studio Firaxis již dříve uvedlo, že tahové souboje budou zcela odlišné od XCOMu, což, jak se ukázalo, znamenalo, že jde částečně o karetní hru. Datum vydání bylo odhaleno během nového traileru, který byl promítán během Summer Game Festu. Trailer ukazuje boj Midnight Suns proti armádě Lilith, ke které se připojí dva noví hratelní hrdinové, včetně Spider-Mana. Hrdinové se utkají s Lilithinou vlastní skupinou nepřátel, mezi něž patří narušené Fallen verze Venoma, Sabretootha, Hulka a Scarlet Witch.

Společnost 2K také potvrdila, že budou k dispozici tři různé edice hry, jež si můžete nyní předobjednat na Steamu: standardní, digitální a legendární. Standardní edici zakoupíte za 59,99 €. Digitální stojí 79,99 € a nabídne základní hru a jedenáct skinů. Legendární edice zase stojí 99,99 € a získáte v ní základní hru plus třiadvacet prémiových skinů a sezónní průkaz Midnight Suns.

Zdroj: Firaxis Games

Marvel's Midnight Suns byl oficiálně odhalen na začátku srpna 2021 poté, co byl zveřejněn několika zdroji na počátku tohoto léta. Původně se počítalo s jeho vydáním v březnu 2022, nicméně společnost 2K v listopadu oznámila, že se vydání odsouvá na druhou polovinu roku.

Marvel's Midnight Suns vyvíjí studio Firaxis Games, které je známé především díky hrám XCOM. Hra však obsahuje i systém budování vztahů podobný některým jiným tahovým strategiím, především sérii Fire Emblem. Ačkoliv se ve hře Midnight Suns objeví řada superhrdinů od Marvelu, hráč bude ovládat především novou postavu jménem Hunter, jenž je opuštěným dítětem Lilith, matky démonů.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.