Diablo 4 – herní sestava

Diablo IV herní sestavou s lidskou krví láká k dárcovství

27. 10. 2023
Zdroj náhledu: Blizzard

Jestli někdo skutečně ví, jak zaujmout masy lidí, je to společnost Blizzard Entertainment, která před pár měsíci vydala svou nejnovější pecku s názvem Diablo IV. Právě s tímto titulem se pojí spuštění druhé sezóny Season of Blood, jejíž propagace má jakési „postranní úmysly“. Blizzard totiž doufá, že se mu kampaní podaří nakopnout dárcovství krve v USA tím, že přislíbí lákavé odměny včetně nablýskaného herního vybavení i trochu netradičního počítače poháněného pravou lidskou krví, jak píší. 

Hráči jsou v rámci kampaně Diablo IV Blood Harvest vyzváni, aby zašli na jakoukoliv kliniku a darovali krev. Poté musí nahrát důkaz dokládající dárcovství, aby se jejich chvályhodný čin započítal do celkového skóre. Komunita musí touto cestou darovat alespoň 666 čtvrtgalonů krve (cca 630 litrů) do 20. listopadu.

Z dosažených výsledků bude mít prospěch celá komunita, protože odměny obdrží všichni po překonání potřebného milníku. První úroveň je již splněna a obsahuje sadu zbraní. Aktuálně se ukazatel nachází na padesáti procentech. To znamená, že pokoření druhé úrovně 66 % k odemčení sady brnění Loch Raeth Maor Barbarian je takřka na dosah. 100% splnění hráčům zpřístupní koně Vermilion Eye Piebald.

To není vše, drahý Horste. Jakmile se podaří dosáhnout úplného naplnění krvavého ukazatele, spustí se speciální loterie o unikátní počítačovou sestavu s kapalinovým chlazením napuštěnou skutečnou lidskou krví. Počítač je poháněn grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 4090, procesorem Intel Core i9-13900K, obsahuje 64 GB operační paměť DDR5, úložiště 3 TB Gen5 NVMe M.2 SSD a vyznačuje se charakteristicky červeno-černou barevnou paletou Diablo s vlastní grafikou Season of Blood.

Zdroj: Blizzard

Soutěže se smí účastnit pouze fanoušci ze Spojených států starší osmnácti let a platí pro veškeré platformy. To však nutně neznamená, že pro vás je darování krve tabu. I v Česku najdete mnoho odběrových míst k vykonání dobrého a tuze potřebného skutku. Jak víme, dárci krve jsou všeobecně nedostatkovým zbožím.

Získané digitální odměny z krvavé sbírky získají všichni hráči Diala IV nehledě na region. O počítač si mohou zahrát pouze ti z USA, a to i bez toho, aby darovali krev. Stačí složit slib věrnosti Lordu Zirovi s použitím #DiabloBloodHarvest na Instagramu a platformě X. Akce začala 20. října a poběží až do 20. listopadu 2023. Odměny si budete moct vyzvednout po 22. listopadu.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.