Dune Spice Wars into

Dune: Spice Wars roadmapa a plány do budoucna

27. 5. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Real-time strategie Dune: Spice Wars, která je v předběžném přístupu, se již nyní těší velké oblibě hráčů. Titul postavený na románu Duna, jehož autorem je Frank Herbert, je celosvětový fenomén. Není tak divu, že všechny informace, které vývojáři zveřejní, na sebe strhnou pozornost a zájem komunity.

Vývojářské studio Shiro Games má za sebou bohatou historii. Nejvíce jsou však vývojáři širší veřejnosti známi díky titulu Northgard. Nutno zmínit, že studio pracuje také na velmi povedené hře Wartales, která se odehrává ve středověku a ve které vedete partu žoldnéřů napříč nelítostným světem.

Dune: Spice Wars nabídne multiplayer a nové frakce

„Jsme nadšeni z ohlasů hráčů i tisku! Chceme vám všem velmi poděkovat za skvělou zpětnou vazbu, kterou jsme obdrželi při práci na rozšiřování hry.“ – Shiro Games

Vývojáři zveřejnili aktuální roadmapu, kde je zobrazeno, na co se můžeme těšit. První bod, který jednoznačně zaujme, je multiplayer. Nebudou chybět samozřejmě ani další frakce, které jsou známé ze světa Duny. Vývojáři dodávají, že s každou aktualizací se hra bude vylepšovat po všech oblastech, a to včetně přidání nových funkcí, optimalizace a dalších prvků a mechanismů.

Vývojáři vědí, že zpětná vazba komunity hráčů hraje velmi důležitou roli, a o to více se snaží komunitě i její zpětné vazbě naslouchat. Důkazem je nejen připravovaný titul Dune: Spice Wars, ale také zmíněný Wartales. Proto v rámci reakcí na zpětnou vazbu skromně dodávají, že případné pořadí na roadmapě nebo nové funkce se mohou ještě značně lišit od původních plánů.

Více informací naleznete zde.

Zdroj: Shiro Games

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.