Dune: Spice Wars roadmapa a plány do budoucna

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shiro Games

Real-time strategie Dune: Spice Wars, která je v předběžném přístupu, se již nyní těší velké oblibě hráčů. Titul postavený na románu Duna, jehož autorem je Frank Herbert, je celosvětový fenomén. Není tak divu, že všechny informace, které vývojáři zveřejní, na sebe strhnou pozornost a zájem komunity.

Vývojářské studio Shiro Games má za sebou bohatou historii. Nejvíce jsou však vývojáři širší veřejnosti známi díky titulu Northgard. Nutno zmínit, že studio pracuje také na velmi povedené hře Wartales, která se odehrává ve středověku a ve které vedete partu žoldnéřů napříč nelítostným světem.

Dune Spice Wars combatview

Zdroj: Shiro Games

Dune: Spice Wars nabídne multiplayer a nové frakce

„Jsme nadšeni z ohlasů hráčů i tisku! Chceme vám všem velmi poděkovat za skvělou zpětnou vazbu, kterou jsme obdrželi při práci na rozšiřování hry.“ – Shiro Games

Vývojáři zveřejnili aktuální roadmapu, kde je zobrazeno, na co se můžeme těšit. První bod, který jednoznačně zaujme, je multiplayer. Nebudou chybět samozřejmě ani další frakce, které jsou známé ze světa Duny. Vývojáři dodávají, že s každou aktualizací se hra bude vylepšovat po všech oblastech, a to včetně přidání nových funkcí, optimalizace a dalších prvků a mechanismů.

Dune Spice Wars roadmapa

Zdroj: Shiro Games

Vývojáři vědí, že zpětná vazba komunity hráčů hraje velmi důležitou roli, a o to více se snaží komunitě i její zpětné vazbě naslouchat. Důkazem je nejen připravovaný titul Dune: Spice Wars, ale také zmíněný Wartales. Proto v rámci reakcí na zpětnou vazbu skromně dodávají, že případné pořadí na roadmapě nebo nové funkce se mohou ještě značně lišit od původních plánů.

Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn