Elden Ring – boj na koni

Elden Ring dnes předvede 15 minut gameplaye

4. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Do vydání hry Elden Ring zbývají necelé čtyři měsíce, ale navzdory této skutečnosti toho zatím bylo k vidění překvapivě málo: od června se objevila pouze jedna upoutávka a v říjnu dvacetisedmiminutový únik. Naštěstí se to ale dnes změní – od 14:45 bude zveřejněna patnáctiminutová herní ukázka

Elden Ring už pravděpodobně trochu znáte, ale pro jistotu vám ho stručně představíme: jde o hru podobnou sérii Souls s několika novými prvky, včetně otevřeného světa se šesti hlavními oblastmi k prozkoumání a možností bojovat na koni. Podporována je kooperativní hra až pro čtyři hráče, vrací se invaze PvP (s možnými omezeními) a k dispozici je také táborák, který se nyní bude jmenovat jednoduše „Places of Lost Favour“, nicméně pro většinu z nás to zůstane Bonfire.

Živý přenos bude k dispozici na oficiálních kanálech YouTube a Twitch společnosti Bandai Namco. Nezapomeňte si proto nastavit budík na 14:45, abyste to nepropásli.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.