Until We Die – aktualizace odložena

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Povedená 2D plošinovka Until We Die, která silně připomíná úspěšnou herní sérii Metro, zažila „neočekávané“ rozhořčení své komunity. Na vině je oznámení o odložení očekávané aktualizace. Toto oznámení se neobešlo bez negativní odezvy a tzv. review bombingu, tedy kdy hráči hromadně udělují hře negativní uživatelská hodnocení. Nyní se hodnocení hry na Steamu pohybuje v kategorii „Smíšené“.
Until We Die what is there

Until We Die a oznámení, které nepotěšilo

Hned na začátek je zde oznámení od vývojářů hry. V něm informují o odložení aktualizace a zároveň o zveřejnění chystaných novinek.

„Ahoj všichni!

Dnes bychom se s vámi rádi podělili o náhled na to, na čem jsme v poslední době usilovně pracovali. Bohužel aktualizace nebude hotová v listopadu, to je jisté.

Když už to máme za sebou, pojďme se společně ponořit do toho, co děláme!

  • Rozhraní

Když jsme začali pracovat na novém scénáři, rychle jsme si uvědomili, jaká jsou omezení současného uživatelského rozhraní a jaké funkce bychom chtěli přidat. Například bonusy, které si hráči odemykají za překonání výzvy nebo splnění úkolu, bylo těžké sledovat. Někdy je výhodné přečíst si o účincích bonusů, které již byly využity v minulosti, abyste lépe pochopili, co využít příště.

S novým rozhraním se nyní hráči dostanou k informacím snadno a stylově! Tato šablona navíc poslouží jako páteř pro další nabídky s vylepšeními.

  • Laboratoř

Uživatelské rozhraní laboratoře se také dočkalo vizuální změny. Hráči si nyní budou moci prohlédnout již prozkoumané a dosud neobjevené technologie. Laboratoř navíc nyní může fungovat i bez inženýrů, což však bude z hlediska rychlosti výzkumu velmi neefektivní.

  • Nová struktura scénářů

Přišli jsme s novým způsobem strukturování scénářů hry. Ty už na sebe přímo nenavazují a odehrávají se v různých časech. Scénáře jsou rozděleny podle ročních období: léto, podzim, zima a jaro. Tím se dostáváme k druhému scénáři: podzimu.

  • Podzimní scénář

Scénář se odehrává na stanici Ploschad Revolyutsii, která vyrábí příděly potravin. V poslední době obyvatelé stanice přestali posílat zásoby a mlčí. Jste vysláni, abyste zjistili osud stanice a jejích obyvatel. V tomto scénáři se hráči setkají také s novým typem nepřítele: The Fanatic.

Pro většinu z nás znamenal příchod mimozemšťanů konec světa, ale pro některé to byla šance začít znovu – někteří dokonce říkají, že na to čekali. Tito jedinci dobrovolně odevzdali svou mysl a lidskost vetřelcům a stali se něčím mezi tím: lidskou schránkou se zlobou mutanta.“ Pixeye Games

Nezbývá tedy zatím nic jiného, než se těšit na novinky a dát vývojářům ještě trochu času.

Kompletní seznam plánovaných novinek naleznete zde

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn