Until We Die intro battle

Until We Die – aktualizace odložena

2. 11. 2021
 

Povedená 2D plošinovka Until We Die, která silně připomíná úspěšnou herní sérii Metro, zažila „neočekávané“ rozhořčení své komunity. Na vině je oznámení o odložení očekávané aktualizace. Toto oznámení se neobešlo bez negativní odezvy a tzv. review bombingu, tedy kdy hráči hromadně udělují hře negativní uživatelská hodnocení. Nyní se hodnocení hry na Steamu pohybuje v kategorii „Smíšené“.

Until We Die what is there

Until We Die a oznámení, které nepotěšilo

Hned na začátek je zde oznámení od vývojářů hry. V něm informují o odložení aktualizace a zároveň o zveřejnění chystaných novinek.„Ahoj všichni!Dnes bychom se s vámi rádi podělili o náhled na to, na čem jsme v poslední době usilovně pracovali. Bohužel aktualizace nebude hotová v listopadu, to je jisté.

Když už to máme za sebou, pojďme se společně ponořit do toho, co děláme!

Rozhraní

Když jsme začali pracovat na novém scénáři, rychle jsme si uvědomili, jaká jsou omezení současného uživatelského rozhraní a jaké funkce bychom chtěli přidat. Například bonusy, které si hráči odemykají za překonání výzvy nebo splnění úkolu, bylo těžké sledovat. Někdy je výhodné přečíst si o účincích bonusů, které již byly využity v minulosti, abyste lépe pochopili, co využít příště.

S novým rozhraním se nyní hráči dostanou k informacím snadno a stylově! Tato šablona navíc poslouží jako páteř pro další nabídky s vylepšeními.

Laboratoř

Uživatelské rozhraní laboratoře se také dočkalo vizuální změny. Hráči si nyní budou moci prohlédnout již prozkoumané a dosud neobjevené technologie. Laboratoř navíc nyní může fungovat i bez inženýrů, což však bude z hlediska rychlosti výzkumu velmi neefektivní.

Nová struktura scénářů

Přišli jsme s novým způsobem strukturování scénářů hry. Ty už na sebe přímo nenavazují a odehrávají se v různých časech. Scénáře jsou rozděleny podle ročních období: léto, podzim, zima a jaro. Tím se dostáváme k druhému scénáři: podzimu.

Podzimní scénář

Scénář se odehrává na stanici Ploschad Revolyutsii, která vyrábí příděly potravin. V poslední době obyvatelé stanice přestali posílat zásoby a mlčí. Jste vysláni, abyste zjistili osud stanice a jejích obyvatel. V tomto scénáři se hráči setkají také s novým typem nepřítele: The Fanatic.

Pro většinu z nás znamenal příchod mimozemšťanů konec světa, ale pro některé to byla šance začít znovu – někteří dokonce říkají, že na to čekali. Tito jedinci dobrovolně odevzdali svou mysl a lidskost vetřelcům a stali se něčím mezi tím: lidskou schránkou se zlobou mutanta.“ Pixeye Games

Nezbývá tedy zatím nic jiného, než se těšit na novinky a dát vývojářům ještě trochu času.

Kompletní seznam plánovaných novinek naleznete zde

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.