Elden Ring - výhled

Elden Ring je přeložen do češtiny

4. 1. 2023
 

Soulsovka od studia FromSoftware, na které se podílel i známý spisovatel G. R. R. Martin, sklidila ovace po celém světě. Ne nadarmo tak získala i první místo na The Game Awards 2022, kde možná pro někoho lehce překvapivě porazila očekávaného vítěze God of War: Ragnarok. Českou lokalizaci však hra nikdy neměla, alespoň doteď. Známá překladatelská skupina Farflame to opět dokázala a hráčům přinesla tolik očekávaný překlad.

Nebylo to nic snadného. Text má více než tisíc normostran, a ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, jedná se o velmi nepříjemné množství textu. Bohužel tu mám i špatnou zprávu. Text bude fungovat pouze na počítači a můžete si jej užít jen o samotě, ochrana proti cheaterům je velmi silná a jakékoliv jiné úpravy nešly nastavit. Text je také určen pouze pro mužského hrdinu, což může či nemusí vadit. Nezapomeňte tak překladatelům poděkovat, pochválit je, poslat jim peníze a vyrazit vzhůru do světa Elden Ring.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.