Halloween pod Dómem v Encased

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Dark Crystal Games

Hra Encased patří mezi úspěšná a oblíbená postapokalyptická RPG a její vývojáři si zakládají na komunikaci s komunitou. Zasazení hry do „klasického“ prostředí Falloutu je více než zřejmé, nicméně je zde cítit i silný nádech velmi úspěšného sovětského sci-fi románu Piknik u cesty, který se stal také hlavní předlohou her Stalker. Sami vývojáři ze studia Dark Crystal Games pak celkem stručně potvrzují, že hra je zejména poctou Pikniku u cesty a 2D dílům Falloutu.

Encased Halloween2

Zdroj: Dark Crystal Games 

Encased a první event

Nyní v době Halloweenu se i vývojáři hry rozhodli pro event, který přinese do hry opravdu strašidelné okamžiky. Pokud je zdoláte, bude vás čekat originální odměna. Jak jistě víte, každý uvnitř Dómu je zaměstnanec, a tak slyšte:

„Zaměstnanci: Dóm je opět v nebezpečí a to je mnohem děsivější než jakákoli anomálie. Dne 28. října vstanou mrtví ze svých hrobů a budou lovit živé.

Bojujte s nemrtvými a za svá vítězství získejte prokletá semena. Ta můžete vyměnit za cenný artefakt nebo užitečné vybavení u nového obchodníka.

Přeživší obdrží unikátní dýňovou helmu, kterou lze pomocí semen mrtvých a dalších zdrojů vylepšit až o tři úrovně.

Encased Halloween3

Zdroj: Dark Crystal Games 

Abyste získali některou z hodnotných cen, musíte se setkat s halloweenským obchodníkem, který na vás čeká v centru New Committee City. Prodává nejen obvyklé lékárničky a protiradiační léky, ale také nový cenný artefakt, který lze zakoupit pouze výměnou za prokletá semena.

Mimochodem, obchodník zůstane ve světě pod kopulí i po skončení halloweenské akce, takže pokud zapomenete semena prodat před koncem akce, nemusíte se bát. Kostlivci však ze hry zmizí a vy tak nebudete moci získat nová semínka, jakmile událost skončí.

Na oslavu Halloweenu budeme také streamovat přes Steam, ukážeme nový obsah a pokusíme se odpovědět na nejzajímavější otázky. Stream se uskuteční 28. října v 19:00 SELČ. Uvidíme se tam!“ – Dark Crystal Games

Encased Halloween4

Zdroj: Dark Crystal Games 

Kompletní zprávu naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

 

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn