Endzone - intro

Endzone - A World Apart: Distant Places

12. 5. 2022
 

O postapokalyptické budovatelské strategii Endzone, která se odehrává 150 let po masivním teroristickém útoku na největší jaderné elektrárny po světě, jsme vás informovali v naší recenzi. Vzhledem k tomu, že se hra těší poměrně velké oblibě a má stabilní komunitu, se vývojáři rozhodli hru rozšířit o DLC, které nese název Distant Places.

Zdroj: Gentlymad Studios

Nová místa a výzvy v Endzone

„Od doby, kdy jsme se začali znovu usazovat na zemském povrchu, uplynula již celá staletí. Až do dnešních dnů jsme se snažili vytvořit prosperující útočiště, které je mnohem víc než pouhý úkryt, jenž by odolal drsnému prostředí, v němž se nacházíme. Je to místo, které poskytuje bezpečí, zdravotní péči, vzdělání, a dokonce i elektřinu, ale hlavně je to místo, které každý může nazývat svým domovem. Místo, kde lze usilovat o štěstí. Ale i po dosažení těchto důležitých milníků a vytvoření nové a zdravé civilizace jsou naši lidé stále zvědaví, co je čeká.“ – Gentlymad Studios

Toto jsou úvodní slova k očekávanému DLC. Mezi základní charakteristiky DLC, které přinese nová místa a výzvy patří pak následující:

  • Vydáte se na dobrodružnou a objevitelskou cestu daleko za hranice bezpečí osady a krajů, které již důkladně znáte.
  • Těšit se můžete na dvanáct příběhově rozsáhlých globálních expedic, které vás zavedou na čtyři rozmanitá, dosud neviděná místa světa. Jsou vhodné jen pro ty nejlépe vybavené dobrodruhy a nabízejí nejisté, ale velmi obohacující výsledky.
  • Samozřejmostí pak jsou nové budovy, které objevíte během nových výprav. Další novinkou budou nové a exotické potraviny. Vaši osadníci si tak nyní mohou pochutnat na kokosech nebo banánech, tedy pokud je budou umět vypěstovat.

Na toto DLC navíc nebudete muset čekat dlouho, protože vychází již 17. května letošního roku.

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.