Galactic Civilizations 3 náhledovka

Epic Games po roce opět rozdává Galactic Civilizations III

13. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i tento nám společnost Epic Games nabízí zajímavý kousek, který si můžeme po dobu následujících sedmi dní přidat zcela zdarma do naší knihovny. Po roce se opět dočkáme vesmírné strategie Galactic Civilizations III.

Pokud máte chuť si svoji knihovnu na Epicu rozšířit o další položku a dosud tuto hru nevlastníte, můžete si od 13. ledna do 20. ledna 2022 vyzvednout vesmírnou 4X tahovou strategii Galactic Civilizations III od vývojářského studia Stardock Entertainment, vydanou v roce 2015. Ve hře bojujete za jednu z několika civilizací, vaším úkolem je zkoumat nové technologie, dobývat světy a stát se vládcem celé galaxie.

Na závěr dodáme, že Galactic Civilizations III jsme ve čtvrtečním rozdávání na Epic Games Store naposledy viděli 21. ledna minulého roku, což naznačuje opětovnou recyklaci her.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.