Serious Sam: Siberian Mayhem nás zavede do Ruska

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Devolver Digital
Vydavatel Devolver Digital oficiálně představil Serious Sam: Siberian Mayhem, který hráče zavede do drsného prostředí ruské Sibiře. Hra vyjde již koncem tohoto měsíce.
Serious Sam: Siberian Mayhem bude zcela samostatně hratelným přídavkem k původnímu Serious Sam 4 a dočkáme se celkem pěti rozsáhlých misí, v nichž se podíváme do několika lokací. Čekají nás pusté lesy, arktické pobřeží, opuštěné vesnice či také například město duchů. Nové rozšíření mají na svědomí nezávislí vývojáři z Timelock Studio, kteří na projektu pracují pod vedením původního studia Croteam.
Kromě nových lokací se můžeme těšit i na nové typy nepřátel, zbraní nebo postav a vozidel, včetně sněžných skútrů. Podle upoutávky se rozšíření ponese ve stejném duchu jako ostatní hry ze série. To znamená velká horda někdy až směšných nepřátel útočících ze všech stran, zatímco vaší výhodou bude rychlost a hbitost.

Zdroj: Devolver Digital

Siberian Mayhem vyjde 25. ledna pro PC (konzolové verze prozatím nebyly oznámeny) za cenu 19,99 eur. K dispozici je také speciální výhodnější balíček s původním Serious Sam 4, v němž se cena za samotné rozšíření pohybuje přibližně jen na 15 euro.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn