Hood - PS Plus duben 2022

Epic Games Store po čase opět nabízí tři tituly

30. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Týden utekl jako voda, což znamená, že přišel čas si představit nové hry na Epic Games Store v rámci dnes již klasické čtvrteční rozdávačky. Po dobu následujících dní si můžeme bez dalších poplatků přidat do naší knihovny tři zajímavé hry.

Geneforge 1: Mutagen

Ve hře Geneforge 1: Mutagen se vžijete do role čaroděje, který svými schopnostmi dokáže vytvářet život. Hra nabízí absolutní svobodu hraní, které vám díky své velké rozmanitosti dokáže vydržet až na 50 hodin. Pokud nevíte, Geneforge 1: Mutagen je remasterem původní hry Geneforge z roku 2001.

Titul bude na Epic Games Store dostupný do 7. července 2022.

Hood: Outlaws & Legends

V této online multiplayerové hře se rozdělíte do čtyřčlenných družstev, kde je vaším úkolem najít ukrytý klíč, sebrat truhlu a odnést ji na cílové místo. Komu se to podaří první, vyhrává. Na výběr máte z několika postav, přičemž každá z nich disponuje jedinečnými schopnostmi a dovednostmi.

Hood: Outlaws & Legends bude rovněž k dispozici do 7. července 2022.

Iratus: Lord of the Dead

Třetí hrou v dnešní rozdávačce je tahové taktické roguelike RPG Iratus: Lord of the Dead. Stanete se velitelem armády nemrtvých, přičemž vaším úkolem je do světa přinést zkázu, utrpení a smrt.

Také Iratus: Lord of the Dead bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 7. července 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.