Crash Bandicoot 4 - PS Plus červenec 2022

PS Plus červenec 2022 nabídne čtvrtý díl známé plošinovky a další dva tituly

29. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červenec roku 2022. Opět se bude jednat o tři zajímavé tituly, které si můžete přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS5 a PS4)

Prvním titulem, který v novém v PS Plus červenec 2022 nalezneme, je čtvrtý díl známé plošinovky Crash Bandicoot 4: It's About Time. Ten vyšel 16. září 2020 na konzoli Playstation a Xbox. Později, v roce 2021, se Crash Bandicoot 4: It's About Time dostal také na konzoli Nintendo Switch a PC.Ve svém jádru se stále jedná o skvělou dobrodružnou plošinovku, která si ze svých předchůdců bere to nejlepší. Co se samotného příběhu týče, ten přímo navazuje na konec třetího dílu, avšak kvůli možným spoilerům se zde o něm nebudu dlouze rozepisovat.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

Další dostupnou hrou v PS Plus červenec 2022 je dobrodružná hororovka The Dark Pictures Anthology: Man of Medan. V ní se pět přátel vydává na výlet, který se rázem změní v boj o přežití. Man of Medan můžete hrát jak sami, tak i s přáteli pomocí kooperace nebo online. Je jen zcela na vás, které postavy zachráníte a které naopak obětujete. O jejich případném přežití budou zcela rozhodovat vaše volby.

Arcadegeddon (PS5 a PS4)

Do třetice všeho dobrého zde máme kooperativní střílečku pro více hráčů Arcadegeddon. Vaším úkolem bude postavit se různým výzvám v mixu PvP a PvE. Arcadegeddon si můžete zahrát v kooperaci pro čtyři hráče. K vaší spokojenosti vás čeká spousta akce, nepřátel, bossů a zajímavý, poutavý příběh.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.