Prey náhled

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 10.

25. 12. 2021
Zdroj náhledu: Arkane Studios

Herní obchod Epic Games nám, jako každé Vánoce, nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší herní knihovny. Desátým titulem z předpokládaných patnácti je akční adventura, která se jmenuje Prey. Vývojářským studiem je Arkane Studios a vydavatelem Bethesda Softworks.

Prey

Nacházíme se v roce 2023 a probouzíme se na palubě vesmírné stanice s názvem Talos I, která obíhá kolem Měsíce. Jsme klíčovým subjektem experimentu, jenž má navždy změnit lidstvo. Nicméně vše se strašně pokazí. Stanice je totiž obsazena nepřátelskými mimozemšťany a ti nás pronásledují. Je tedy nutné se ponořit do všech tajemství vesmírné stanice Talos a také naší vlastní minulosti. Za každou cenu musíme přežít pomocí všech různých nástrojů a zbraní, které při naší cestě nalezneme. Osud vesmírné stanice a všech na palubě je v našich rukách.

Prey bude na Epic Games Store opět dostupné pouze do zítřejší 17. hodiny, poté bude nabídka obměněna. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej co nejdříve vyzvednout.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.