Loop Hero náhled

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 5.

20. 12. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Herní obchod Epic Games Store nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší herní knihovny. Pátým titulem z předpokládaných patnácti je nezávislá roguelike hra, která nese název Loop Hero. Vývojářským studiem tohoto počinu je Four Quarters.

Loop Hero

Lich uvrhl svět do věčné smyčky a tím také uvrhl všechny obyvatele tohohle světa do nikdy nekončícího chaosu. Ovládejte balíčky mysteriózních karet a umisťujte nepřátele, budovy a terény podél každé z unikátních smyček. Sbírejte předměty, vybavujte mocnou kořistí každou třídu vašich hrdinů a nezapomeňte rozšiřovat jejich tábory. Při vaší cestě k zničení nekonečného chaosu budete také odemykat nové třídy a karty.

Loop Hero bude na Epic Games Store opět dostupný pouze do 17. hodiny, poté bude nabídka obměněna. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej co nejdříve vyzvednout.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.