The Vanishing of Ethan Carter - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 4.

19. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Čtvrtým titulem z předpokládaných patnácti je mysteriózní příběhová detektivka The Vanishing of Ethan Carter.

Ve hře The Vanishing of Ethan Carter se vžijete do role detektiva Paula Prospera, který se vydává hledat zmizelého chlapce Ethana Cartera. Ten se pravděpodobně nachází ve velkém nebezpečí. Jak však detektiv následně zjistí, situace je ještě horší, než si představoval, a proto je potřeba jednat velmi rychle

Titul se zaměřuje na temnou pohlcující atmosféru a zajímavý příběh, který se postupně rozvíjí před hráčem. The Vanishing of Ethan Carter bude na Epic Games Store dostupný do zítřejších 17 hodin, poté se nabídka zase změní.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.