Borderlands 3 crossplay

Epic Games Store odhalil první Mystery Game roku 2022

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Je to tady! Společnost Epic Games představila první titul v rámci Mystery Game roku 2022. Po dobu sedmi dnů si do našich knihoven můžeme přidat nejnovější pokračování série komiksových stříleček, Borderlands 3.

Borderlands 3

Borderlands 3 je akční komiksová střílečka z pohledu první osoby, kterou vyvinulo studio Gearbox a vydala společnost 2K Games. Jedná se o pokračování Borderlands 2 z roku 2012 a jde zároveň o čtvrtou hru v sérii Borderlands. Příběh hry se odehrává na známé pouštní planetě Pandora, konkrétně sedm let po smrti Handsome Jacka z Borderlands 2, a hlavní hrdina se stává součástí skupiny Crimson Raiders. Jak už to tak u série bývá, čekají vás velké zástupy nepřátel, parádní humor a bohatý výběr zbraní. Hru si mimo jiné můžete zahrát také v kooperaci s vašimi kamarády.

Borderlands 3 bude na Epic Games Store dostupný do 26. května 2022, kdy se dočkáme odhalení dalšího titulu v rámci Mystery Game.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.