epic games logo

Epic Games Store odhaluje další Mystery Game titul

27. 5. 2021
Zdroj náhledu: Epic Games

Minulý čtvrtek nebyl jistě žádný sběratel her zdarma zklamaný. Společnost Epic Games Store nám přinesla nejnovější díl známé basketbalové hry NBA 2K21 v hodnotě 60 eur. Rozdávání her pokračuje také dnes a i nyní v rámci záhadné Mystery Game. A jakou hru nám tentokrát Epic Games nabídne?

Další hrou v rámci Mystery Game je oblíbená multiplayerová hra z vesmírného prostředí Among Us od vývojářského studia Innersloth, která se v současné době prodává za cca 100 kč a kromě Epicu ji naleznete i na platformě Steam. Hra vyšla již v roce 2018, v té době však neslavila přílišný úspěch a hru po jejím vydání hrálo jen pár desítek lidí. Největší slávu zažila až nyní díky neustálé podpoře od vývojářů.

Among Us si můžete zdarma přidat zde. Další Mystery Game nám společnost Epic Games Store odhalí za týden, 3. června 2021 v 17h.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.