Kao Kangaroo - výhled

Epic Games Store rozdává tři hry, včetně nejnovějšího dílu Kao the Kangaroo

4. 5. 2023
Zdroj náhledu: KaoKangaroo

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat nejnovější díl Kao the Kangaroo, závodní hru Horizon Chase Turbo a multiplayerový počin Against All Odds.

Kao the Kangaroo

Pamatujete si na milovaného klokánka Kaa, který zachraňoval svět tím, že všechno ničil svými boxerskými rukavicemi? Ano, slavná série o klokanovi se minulý rok dočkala po docela dlouhé době dalšího pokračování s prostým názvem Kao the Kangaroo, které si můžete nyní přidat zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání na Epic Games Store. Pokud jste tedy dosud váhali, zda si nový díl pořídit, můžete jej bez starostí vyzkoušet. Pokud by vás o hře zajímalo něco více, můžete si přečíst naši recenzi.

Kao the Kangaroo bude na Epic Games Store dostupné do 11. května 2023.

Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo je old-school adrenalinový závodní titul inspirovaný 80. a 90. lety. Těšit se můžeme na starší 16bitovou vizuální stránku či 109 závodních tratí. Hra co do obsahu nabídne jak kampaň pro jednoho hráče, tak i lokální kooperační multiplayer, včetně podpory split screenu.

Horizon Chase Turbo bude rovněž k dispozici do 11. května 2023.

Against All Odds

Pokud vám v nabídce chyběl nějaký čistě multiplayerový titul, připravil si pro vás obchod Epic Games Store akční hru Against All Odds. V ní budete překonávat různé překážky. Jeho stylizací bychom mohli tento počin označit za kopii Fall Guys, byť nějaké malé odlišnosti zde určitě nejdeme. Chcete-li se ale nějak odreagovat a zasoutěžit si například s kamarády, může být Against All Odds pravou volbou.

Against All Odds bude taktéž k dispozici do 11. května 2023. Příští čtvrtek se můžeme těšit na balíček The Sims 4.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.