A Plague Tale Requiem – Cover

A Plague Tale: Requiem je nyní plně kompatibilní s konzolí Steam Deck

28. 4. 2023
Zdroj náhledu: Asobo Stusio

Příběhová adventura A Plague Tale: Requiem od vývojářského studia Asobo Studio obdržela v posledních dnech odznak plné podpory pro kapesní konzoli Steam Deck.

Titul se dal na konzoli Steam Deck samozřejmě hrát již od samotného vydání, avšak kvůli omezenému výkonu trápily A Plague Tale: Requiem značné problémy s plynulostí. Některé zkušeností hovoří o tom, že hra na Steam Decku běžela v některých chvílích pouze na 20 fps. Tyto problémy by však s plnou podporou měly být odstraněny.

Naopak žádná pozitivní změna se nekoná v případě Playstation 5 a Xbox Series, na kterých A Plague Tale stále běží pouze na 30 fps, a zatím nevypadá, že bychom se v dohledné době měli dočkat nějakých změn.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.