Fallout 3 – logiášek

Epic nabídne zdarma třetí Fallout a adventuru Evoland

17. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Fallout 3: Game of the Year Edition a Evoland Legendary Edition budou od 20. do 27. října zdarma k vyzvednutí na PC marketplace společnosti Epic. Fallout není asi třeba nějak obšírněji představovat – přestože se nejedná o nejoblíbenější díl v sérii, je trojka bezpochyby kvalitním titulem, obzvláště se všemi DLC. Evoland je pixel artová adventura, kterou lze nejlépe připodobnit ke hrám série Legend of Zelda z devadesátých let, kdy se jednalo ještě o 2D tituly.

Nahradí tak hry ToeJam & Earl: Back in the Groove a Darkwood, které jsou v současné době zdarma ke stažení do 20. října. Obchod Epic Games Store loni zdarma rozdal 89 titulů (v roce 2020 jich bylo 103) v celkové hodnotě 2 120 dolarů. Podle společnosti Epic si uživatelé v roce 2021 vyzvedli přes 765 milionů her zdarma.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.