Euro Truck Simulator 2 dostává po deseti letech nový oficiální launch trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Událost, která by se asi v herním světě jen tak neuskutečnila, právě postihla český počin Euro Truck Simulator 2 od studia SCS Software. Ten letos slaví jubilejní desáté výročí, což by v herním světě obvykle znamenalo starou hru, o kterou už nikdo nejeví zájem a o níž se už herní magazíny většinou nezmiňují. Existuje však několik výjimek, čehož je důkazem i Euro Truck Simulator 2, známý také jako ETS2.

Zdroj: SCS Software

Euro Truck Simulator 2 v roce 2012

Ten totiž po dlouhých deseti letech obdržel zcela nový oficiální launch trailer, což je typ videoupoutávky, která se do světa pouští většinou při vydávání nějakého titulu. ETS2 vyšel 19. října 2012 a my si připomeneme oficiální trailer, jenž v tomto roce titul doprovázel. Je možná škoda, že nemáme k dispozici také obrázky z původní verze, porovnávání by bylo bezesporu ještě zajímavější.

Euro Truck Simulator 2 nyní

Druhé video bude již zmíněný nový trailer, jehož důvodem k vydání bylo, dle slov vývojářů, zohlednit současnou vizuální, fyzikální a hratelnostní stránku samotného Euro Truck Simulatoru 2. V nové ukázce jde mimo jiné vidět i nadcházející přepracování Rakouska v podobě ukázky rakouských Alp. Z ukázky je více než patrné, kam se ETS2 za ta léta posunul a jak markantní rozdíl mezi první a současnou verzí hry je. No, posuďte sami.

Na oslavu desátého výročí mají navíc vývojáři připraveno něco speciálního. Co to bude, prozatím netušíme, takže nezbývá než se nechat překvapit. Každopádně nový oficiální trailer je jen první kapitolou oslav. Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn