ETS2 - autobusová zastávka

Euro Truck Simulator 2 ukazuje rakouské Alpy

31. 1. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Přepracování původních map je v posledních měsících ve hrách od českého studia SCS Software velkým tématem. Zatímco American Truck Simulatoru vývojáři dali do vínku Kalifornii, jeho evropský kolega Euro Truck Simulator 2 se po Německu dočká i kompletního přepracování Rakouska. V posledním příspěvku na oficiálních stránkách studia byly zveřejněny obrázky rakouských Alp, jimiž pravděpodobně budeme s našimi tahači projíždět.

Zdroj: SCS Software

Od hlavního města Vídeň až po okouzlující Innsbruck je mnoho důvodů, proč zavítat do nádherné země Rakouska. Největším lákadlem jsou však Alpy, jejichž silnicemi by se měl každý správný řidič kamionu alespoň jednou projet.

Řízení v Alpách ovšem může být dosti náročné a plné překážek, jelikož tato oblast disponuje mnoha úzkými silnicemi, které jsou velkou výzvou i pro řidiče osobních aut. Jistě si tak dokážete představit, jak náročné musí být projíždění tahačem. SCS Software do Euro Truck Simulator 2 (ETS2) umístí i velmi náročný úsek Großglockner-Hochalpenstraße, který je v reálném provozu pro vjezd kamionů zakázaný. Vývojáři ovšem chtějí tuhle slavnou trasu ukázat fanouškům a dostat je tak na místa, kam by se s tahačem za normálních okolností nepodívali.

Zdroj: SCS Software

Stejnou cestou se studio vydalo i v novém rozšíření Wyoming pro ATS, kde jsme měli možnost prohlédnout si národní parky, včetně toho nejslavnějšího, Yellowstonského. Naši recenzi na American Truck Simulator: Wyoming si můžete přečíst zde. V Alpách kromě úzkých náročných silnic najdeme i několik dálnic. Do hry budou konkrétně zahrnuty dálnice A9, A10 a A12.

Zdroj: SCS Software

Obrázků, které studio SCS Software ukázalo, je skutečně mnoho a v naší redakci jsme pro vás vybrali jen některé. Pokud máte zájem prohlédnout si kompletní galerii, můžete tak učinit na oficiálním příspěvku pomocí tohoto odkazu. Alpy vypadají skutečně nádherně a už se nemůžeme dočkat, až se po nové rakouské mapě projedeme. A co vy?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.