Euro Truck Simulator 2 ukazuje rakouské Alpy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Přepracování původních map je v posledních měsících ve hrách od českého studia SCS Software velkým tématem. Zatímco American Truck Simulatoru vývojáři dali do vínku Kalifornii, jeho evropský kolega Euro Truck Simulator 2 se po Německu dočká i kompletního přepracování Rakouska. V posledním příspěvku na oficiálních stránkách studia byly zveřejněny obrázky rakouských Alp, jimiž pravděpodobně budeme s našimi tahači projíždět.

Zdroj: SCS Software

Od hlavního města Vídeň až po okouzlující Innsbruck je mnoho důvodů, proč zavítat do nádherné země Rakouska. Největším lákadlem jsou však Alpy, jejichž silnicemi by se měl každý správný řidič kamionu alespoň jednou projet.
Řízení v Alpách ovšem může být dosti náročné a plné překážek, jelikož tato oblast disponuje mnoha úzkými silnicemi, které jsou velkou výzvou i pro řidiče osobních aut. Jistě si tak dokážete představit, jak náročné musí být projíždění tahačem. SCS Software do Euro Truck Simulator 2 (ETS2) umístí i velmi náročný úsek Großglockner-Hochalpenstraße, který je v reálném provozu pro vjezd kamionů zakázaný. Vývojáři ovšem chtějí tuhle slavnou trasu ukázat fanouškům a dostat je tak na místa, kam by se s tahačem za normálních okolností nepodívali.

Zdroj: SCS Software

Stejnou cestou se studio vydalo i v novém rozšíření Wyoming pro ATS, kde jsme měli možnost prohlédnout si národní parky, včetně toho nejslavnějšího, Yellowstonského. Naši recenzi na Wyoming si můžete přečíst zde. V Alpách kromě úzkých náročných silnic najdeme i několik dálnic. Do hry budou konkrétně zahrnuty dálnice A9, A10 a A12.

Zdroj: SCS Software

Obrázků, které studio SCS Software ukázalo, je skutečně mnoho a v naší redakci jsme pro vás vybrali jen některé. Pokud máte zájem prohlédnout si kompletní galerii, můžete tak učinit na oficiálním příspěvku pomocí tohoto odkazu. Alpy vypadají skutečně nádherně a už se nemůžeme dočkat, až se po nové rakouské mapě projedeme. A co vy?

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn