ETS2 - hory

Euro Truck Simulator 2 láká na další předělávku mapy, že by Švýcarsko?

7. 9. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software zřejmě budou pokračovat v omlazování mapy pro Euro Truck Simulator 2 (ETS2). Tentokrát by se na řadu mohlo dostat Švýcarsko.

Zdroj: SCS Software

SCS Software na svých oficiálních stránkách začalo v posledních hodinách lákat na nové obrázky z dalšího předělávání mapy. Ačkoliv konkrétnější informace nejsou známé, bystří fanoušci tipují, že by si studio mohlo tentokrát vzít na paškál Švýcarsko. Jestli tomu bude skutečně tak, se zřejmě dozvíme v následujících dnech či týdnech. Po Německu a Rakousku by se tak jednalo již o třetí stát, který vývojáři od základu předělávají.

Cíl bude pravděpodobně stejný jako u zmíněných předělávek Německa a Rakouska, a to konkrétně přinést lepší textury a vizuál, které budou odpovídat současným standardům studia. Pro více informací a obrázků můžete zavítat zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.