Polda 2 - náhled

Polda 2 obdrží remaster, vývojáři žádají o pomoc na Hithitu

6. 9. 2022
 

Vylepšený Polda 2 obdrží nejen hezčí vizuální kabátek, ale v případě vybrání velkého množství peněz také několik novinek.

Vývojáři ze studia Zima Software se rozhodli oživit a zvelebit více než dvacet let starou klasiku. Původní Polda 2 vyšel už v roce 1999, přičemž druhý díl byl jeden z nejlepších her této série. Po úspěchu s Poldou 7, kdy se na vývoj podařilo vybrat přibližně 1 500 000 Kč, se studio rozhodlo tento krok zopakovat i u remasteru Poldy 2. Vývojáři fanoušky žádají o 600 000 Kč, což je hlavní a základní cíl. Tato částka však nemusí být finální, pokud se podaří vybrat 750 000 Kč, získá Polda 2 navíc krátký epilog, který vysvětlí, jak se Pankrác stal Poldou, a dovysvětlí některé události mezi druhým a třetím dílem.

V případě 850 000 Kč se můžeme těšit i na zmodernizovanou hudbu. Pokud máte chuť remaster Poldy 2 podpořit, můžete tak učinit pomocí  tohoto odkazu. Opět máte na výběr z několika úrovní podpory, které nabízí určité odměny.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.