Pokémon-Scarlet-Violet-uvodka

Fanoušci série Pokémon Scarlet and Violet mají teorii o „časových variacích“ pokémonů

6. 6. 2022
Zdroj náhledu: Nintendo

Fanoušci Pokémonů momentálně spekulují o nové sérii, která by měla představit starověké a budoucí varianty místních pokémonů. Velice ostrou diskuzi napříč celou fanouškovskou komunitou odstartovalo odhalení legendárních pokémonů Koraidona a Miraidona. Ti, stejně jako profesoři Sada a Turo, vypadají rozdílně, pokaždé je jejich vzhled rozdělen a jeden z dvojice vypadá vždy buď jako z minulosti, nebo z budoucnosti. Fanoušci předpokládají, že pokémoni tak budou kráčet v Koraidonových nebo Miraidonových šlépějích. To znamená, že pokémoni Scarlet i Violet budou moci být představeni v obou podobách.

Theory: Scarlet and Violet will introduce Time Variant pokemon (Ancient / Modern version)
byu/momo1122 inpokemon

Pro neznalce japonštiny uvedeme na pravou míru, že Koraidon i Miraidon jsou spojeni s minulostí i budoucností tím nejjednodušším způsobem. Slovo „korai“ znamená v japonštině starověký, zatímco slovo „mirai“ znamená budoucí. To můžeme potvrdit i z estetického hlediska, kdy Miraidon vypadá jako robotický drak s tryskami a Koraidon vypadá přirozeněji a matně nám připomíná dinosaura. Podobně tomu je i u profesorů. Jméno profesorky Sada je odvozeno od španělského slovíčka „pasada“, což je v překladu minulost. Jméno profesora Tura je opět odvozeno ze španělského „futuro“, tedy budoucnost. Profesorka Sada dokonce nosí oblečení ve stylu jeskynní ženy – kožené sandále, tygří vzory na jejím oblečení, a dokonce i kostěné doplňky. Vzhled profesora Tura zase vypadá, jako kdyby nosil jistou formu futuristického obleku, čímž trochu připomíná postavu z Trona.

Poslední dobou je koncept minulost/budoucnost velmi oblíbený a mohli by se ho chytit i Pokémoni. Rozhodně k tomu mají vývojáři prostředky, mohou vytvořit ze starověkých pokémonů jejich budoucí formy. No, také mohou vzít některé odpovídající pokémony a vytvořit jejich starověké i budoucí varianty.

Pokémon Scarlet a Pokémon Violet budou k dispozici 8. listopadu na Nintendo Switch.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.