Fanoušci série Pokémon Scarlet and Violet mají teorii o „časových variacích“ pokémonů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nintendo
Fanoušci Pokémonů momentálně spekulují o nové sérii, která by měla představit starověké a budoucí varianty místních pokémonů. Velice ostrou diskuzi napříč celou fanouškovskou komunitou odstartovalo odhalení legendárních pokémonů Koraidona a Miraidona. Ti, stejně jako profesoři Sada a Turo, vypadají rozdílně, pokaždé je jejich vzhled rozdělen a jeden z dvojice vypadá vždy buď jako z minulosti, nebo z budoucnosti. Fanoušci předpokládají, že pokémoni tak budou kráčet v Koraidonových nebo Miraidonových šlépějích. To znamená, že pokémoni Scarlet i Violet budou moci být představeni v obou podobách.
Pro neznalce japonštiny uvedeme na pravou míru, že Koraidon i Miraidon jsou spojeni s minulostí i budoucností tím nejjednodušším způsobem. Slovo „korai“ znamená v japonštině starověký, zatímco slovo „mirai“ znamená budoucí. To můžeme potvrdit i z estetického hlediska, kdy Miraidon vypadá jako robotický drak s tryskami a Koraidon vypadá přirozeněji a matně nám připomíná dinosaura. Podobně tomu je i u profesorů. Jméno profesorky Sada je odvozeno od španělského slovíčka „pasada“, což je v překladu minulost. Jméno profesora Tura je opět odvozeno ze španělského „futuro“, tedy budoucnost. Profesorka Sada dokonce nosí oblečení ve stylu jeskynní ženy – kožené sandále, tygří vzory na jejím oblečení, a dokonce i kostěné doplňky. Vzhled profesora Tura zase vypadá, jako kdyby nosil jistou formu futuristického obleku, čímž trochu připomíná postavu z Trona.
Poslední dobou je koncept minulost/budoucnost velmi oblíbený a mohli by se ho chytit i Pokémoni. Rozhodně k tomu mají vývojáři prostředky, mohou vytvořit ze starověkých pokémonů jejich budoucí formy. No, také mohou vzít některé odpovídající pokémony a vytvořit jejich starověké i budoucí varianty.
Pokémon Scarlet a Pokémon Violet budou k dispozici 8. listopadu na Nintendo Switch.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn