ETS2 West Balkans - ulice

SCS Software oznámilo expanzi Euro Truck Simulator 2: West Balkans

6. 6. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Po odloženém ruském DLC Heart of Russia by tohle mohla být skvělá náhrada. Otázka ovšem je, jestli Euro Truck Simulator 2: West Balkans vyjde ještě letos.

Na nové rozšíření lákalo SCS Software již několik týdnů, a to pomocí velikonočních vajíček (Easter Eggs), ukrytých na sociálních sítích, která byla tematicky laděna právě do barev balkánských států. Ti všímavější a šikovnější tak o nadcházejícím DLC mohli tušit už před jeho včerejším oficiálním oznámením. A kam že se v nové expanzi vydáme?

Zdroj: SCS Software

Euro Truck Simulator 2: West Balkans bude obsahovat celkem sedm států, a to konkrétně Albánii, Bosnu a Hercegovinu, Chorvatsko, Kosovo, Severní Makedonii, Srbsko a Slovinsko. Jedná se tak o expanzi s dosud nejvyšším počtem zemí zároveň. Jestli bude West Balkans díky tomu i tou nejrozsáhlejší, nemůžeme říci, přece jen zmíněné státy jsou rozlohou spíše menší. Nicméně porovnání s Iberií a případně i Heart of Russia (zdali vyjde) bude bezpochyby na místě.

Zdroj: SCS Software

Vývojáři se také rozpovídali o některých detailech. Úvodní fáze nového rozšíření začala již před rokem, tedy se více méně překrývala s hlavní fází vývoje Heart of Russia. V současnosti jsou ale samotné práce stále v raném stádiu, přičemž většina týmu se do vývoje zapojila teprve před pár měsíci. To trošku nabourává fakt o vydání West Balkans v letošním roce, nicméně necháme se překvapit.

Euro Truck Simulator 2: West Balkans si můžete prozatím přidat do svého seznamu přání. Více informací o novém rozšíření naleznete na stránkách studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.