Farming Simulator 22 byl oficiálně oznámen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Giants Software

Všichni fanoušci zemědělských strojů, zbystřete! Společnost Giants Software včera oficiálně oznámila nový díl nejznámější farmářské série Farming Simulator. Nový přírůstek pod názvem Farming Simulator 22 bude dosud největším a nejpokročilejším dílem, co kdy tato série zažila.

Na co se můžeme těšit?

Tou největší novinkou bude pravděpodobně střídání ročních období, jež dá hráčům možnost nových výzev ve světě farmaření. Dále nám Farming Simulator 22 přinese dvě nové mapy a také renovovanou alpskou oblast Erlengrat. Samozřejmostí jsou pak nové plodiny a nové stroje včetně nových značek. Nový díl nabídne celkem 400 strojů a nástrojů od více než stovky autentických značek různých kategorií. Farming Simulator 22 se bude moci taktéž chlubit vylepšenou umělou inteligencí a realističtější simulaci, než tomu bylo doposud díky novému enginu Giants Engine 9.
Hra bude mimo jiné podporovat DirectX12, streamování textur, optimalizaci pro více vláken, vyhlazování hran a mnoho dalšího, čímž hra poběží na současných systémech ještě o něco lépe.
Těšit se můžeme i na kooperativní multiplayer. Do virtuálního farmaření se bude možné pustit až s osmi hráči na konzolích a v šestnácti hráčích na PC, Mac a Google Stadia.

Zdroj: Giants Software

Datum vydání

A kdy že nový díl vyjde? Oficiální datum vydání zatím nebylo oznámeno, vývojáři nicméně slibují poslední čtvrtletí tohoto roku. Pravděpodobně tak můžeme tipovat září až prosinec 2021. Farming Simulator 22 vyjde na platformy PC, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Mac a Google Stadia. U PC a Playstation verze jsou také potvrzené české titulky. Na potvrzení české lokalizace u dalších platforem si budeme muset ještě počkat.

Zajímavostí je, že nový díl bude společnost Giants Software nejen vyvíjet, ale i distribuovat. Do této doby měla distribuci na starost společnost Focus Home Interactive.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn