farming simulator 22 - náhledovka

Farming Simulator 22 byl oficiálně oznámen

23. 4. 2021
Zdroj náhledu: Giants Software

Všichni fanoušci zemědělských strojů, zbystřete! Společnost Giants Software včera oficiálně oznámila nový díl nejznámější farmářské série Farming Simulator. Nový přírůstek pod názvem Farming Simulator 22 bude dosud největším a nejpokročilejším dílem, co kdy tato série zažila.

Na co se můžeme těšit?

Tou největší novinkou bude pravděpodobně střídání ročních období, jež dá hráčům možnost nových výzev ve světě farmaření. Dále nám Farming Simulator 22 přinese dvě nové mapy a také renovovanou alpskou oblast Erlengrat. Samozřejmostí jsou pak nové plodiny a nové stroje včetně nových značek. Nový díl nabídne celkem 400 strojů a nástrojů od více než stovky autentických značek různých kategorií. Farming Simulator 22 se bude moci taktéž chlubit vylepšenou umělou inteligencí a realističtější simulaci, než tomu bylo doposud díky novému enginu Giants Engine 9. Hra bude mimo jiné podporovat DirectX12, streamování textur, optimalizaci pro více vláken, vyhlazování hran a mnoho dalšího, čímž hra poběží na současných systémech ještě o něco lépe. Těšit se můžeme i na kooperativní multiplayer. Do virtuálního farmaření se bude možné pustit až s osmi hráči na konzolích a v šestnácti hráčích na PC, Mac a Google Stadia.

Zdroj: Giants Software

Datum vydání

A kdy že nový díl vyjde? Oficiální datum vydání zatím nebylo oznámeno, vývojáři nicméně slibují poslední čtvrtletí tohoto roku. Pravděpodobně tak můžeme tipovat září až prosinec 2021. Farming Simulator 22 vyjde na platformy PC, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Mac a Google Stadia. U PC a Playstation verze jsou také potvrzené české titulky. Na potvrzení české lokalizace u dalších platforem si budeme muset ještě počkat.

Zajímavostí je, že nový díl bude společnost Giants Software nejen vyvíjet, ale i distribuovat. Do této doby měla distribuci na starost společnost Focus Home Interactive.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.