Epic Games Store rozdává dvě hry včetně Alien: Isolation

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Pokud patříte mezi fanoušky příběhových adventur, zajisté jste nebyli minulý čtvrtek z nabídky zklamaní. Společnost Epic Games rozdala rovnou tři tituly tohoto žánru včetně kompletní edice hry Deponia. V tomto zaběhnutém trendu Epic Games Store pokračuje a i dnes je jeho nabídka velmi lákavá.

Alien: isolation

Píše se rok 2137 a v roli Amandy Ripleyové se ocitnete na vesmírné stanici Sevastopol s cílem vypátrat záhadné zmizení lodě Nostromo. Na palubě pohřešované lodi pobývala sedmičlenná posádka včetně vaší matky Ellen Ripleyové. Pátrání po Nostromu však nebude tak jednoduché, jak se zdá. Vesmírnou stanici totiž ohrožuje neznámé stvoření, jehož cílem je zabíjet.
Alien: Isolation je hororová hra s důrazem na stealth. Nabízí zajímavý příběh a nervy drásající atmosféru. Titul má na svědomí vývojářské studio Creative Assembly.

Alien Isolation: bude na Epic Games Store k dispozici zdarma do 29. dubna 2021.

Hand of Fate 2

Kromě Alien: Isolation nám Epic Games Store přinesl také kombinaci karetní a dungeon crawl RPG hry, Hand of Fate 2 od studia Defiant Development.
Titul nabízí zajímavou příběhovou linii, široké spektrum nepřátel, vylepšený soubojový systém a velmi netradiční hratelnost. Díky dealerovi si v podobě karet vybíráme ve hře nové výzvy a děje.

Hand of Fate 2 bude stejně jako Alien: Isolation na Epic Games Store dostupný do 29. dubna 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn