Alien Isolation epic - náhledovka

Epic Games Store rozdává dvě hry včetně Alien: Isolation

22. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud patříte mezi fanoušky příběhových adventur, zajisté jste nebyli minulý čtvrtek z nabídky zklamaní. Společnost Epic Games rozdala rovnou tři tituly tohoto žánru včetně kompletní edice hry Deponia. V tomto zaběhnutém trendu Epic Games Store pokračuje a i dnes je jeho nabídka velmi lákavá.

Alien: isolation

Píše se rok 2137 a v roli Amandy Ripleyové se ocitnete na vesmírné stanici Sevastopol s cílem vypátrat záhadné zmizení lodě Nostromo. Na palubě pohřešované lodi pobývala sedmičlenná posádka včetně vaší matky Ellen Ripleyové. Pátrání po Nostromu však nebude tak jednoduché, jak se zdá. Vesmírnou stanici totiž ohrožuje neznámé stvoření, jehož cílem je zabíjet. Alien: Isolation je hororová hra s důrazem na stealth. Nabízí zajímavý příběh a nervy drásající atmosféru. Titul má na svědomí vývojářské studio Creative Assembly.

Alien Isolation: bude na Epic Games Store k dispozici zdarma do 29. dubna 2021.

Hand of Fate 2

Kromě Alien: Isolation nám Epic Games Store přinesl také kombinaci karetní a dungeon crawl RPG hry, Hand of Fate 2 od studia Defiant Development. Titul nabízí zajímavou příběhovou linii, široké spektrum nepřátel, vylepšený soubojový systém a velmi netradiční hratelnost. Díky dealerovi si v podobě karet vybíráme ve hře nové výzvy a děje.

Hand of Fate 2 bude stejně jako Alien: Isolation na Epic Games Store dostupný do 29. dubna 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.