Fetish Locator – Profil

Fetish Locator – aplikace pro zaručené uspokojení

16. 3. 2021
Zdroj náhledu: ViNovella

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdyby existovala mobilní erotická aplikace, která by vám říkala, co máte právě udělat? Pokud ano, je tato hra od studia ViNovella právě pro vás.  Fetish Locator Week One Extended Edition je vizuální román, ve kterém určujete cestu mužského protagonisty. Ponoříte se do zkoumání lásky, chtíče a sexuálního fetiše s nejžhavějšími ženami ve městě. Jde pouze o první díl trilogie a na pokračování se pilně pracuje, snad bychom se ho mohli dočkat už letošní rok.

Fetish Locator – dobrá práce

O čem to je

Váš protagonista „jméno si zvolíte sami“ se vrací na vysokou školu, kde většina studentů a jeho přátel našla zalíbení v nové erotické mobilní aplikaci jménem Fetish Locator. Váš charakter v tom uvidí příležitost, jak se přiblížit ke své milované slečně jménem Lydia. Budete tak čelit mnoha výzvám a objevovat veškerá tajemství během prvního týdne školy. 

Fetish Locator – sestra

Co nás čeká

Fetish Locator využívá bodový systém, který funguje skrze plnění různých úkolů. Například se budete moci uspokojit na vaši spící kamarádku, hledat jinou dámu skrze fotky jejího odhaleného klínu aj. Právě zmiňované body jsou důležitou součástí hry – pokud nedosáhnete minimálního počtu, hra pro vás končí. Prvním cílem tak bude sehnat minimálně 25 bodů, přičemž maximum je 50. Na sbírání bodů a plnění úkolů máte jen jeden týden. Body zároveň používáte i jako platidlo, pokud budete chtít přes aplikaci oslovit dámu.

Fetish Locator neobsahuje minihry ani jiné aktivity, proto celou hru máte dohranou za necelých pět hodin. Jakmile titul spustíte podruhé, abyste vyzkoušeli jiné možnosti, díky přeskakování dialogů se vám herní doba ještě více zkrátí. Co se týče sexuálních záběrů, ty jsou plně animované, ale neinteraktivní, proto se budete muset spokojit pouze s rolí diváka. Na jaké prasečinky se můžete těšit? Je jich tady docela dost, například praktika, které se říká žlutý déšť,  foot fetish, transgender, masturbace, anál, lehké hrátky s vlastní sestrou... 

Fetish Locator má bohužel krátkou herní dobu, neobsahuje žádné minihry ani další aktivity, které by obohatily příběh či hratelnost. Přesto má docela povedený příběh, avšak bez jakéhokoliv humoru či důležité zápletky. Fetish Locator se nedá brát jinak než jako erotická hra, která vám nenabídne nic kromě potěšení z erotiky a fetiše – alespoň v případě prvního dílu. Nechme se ale překvapit, třeba studio ViNovella do svého druhého pokračování některé mechaniky přidá. Pokud budete na titul nahlížet jen jako na sexuální zábavu, můžete si Fetish Locator opravdu užít. Jestli hledáte komplexnější příběh, který je doprovázen minihrami a různými aktivitami, jako má například Being a DIK, tak tato hra nebude pro vás. Fetish Locator si můžete zakoupit na Steamu za 8,19 €.

Klady
 • grafické zpracování
 • erotické scény
Zápory
 • neobsahuje žádné aktivity či minihry
 • absence jakéhokoliv humoru
 • krátká herní doba
 • postavy jsou nezajímavé
Platforma PC
 • Datum vydání 27.07.2020
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.