Fortnite Chapter 4 – úvodka

Fortnite: Shockwave Hammer dělí komunitu

14. 1. 2023
Zdroj náhledu: Epic Games

Fortnite je masivní multiplayerová střílečka, kterou není nutné blíže představovat. Tento titul znají hráči i nehráči po celém světě. Pro rodiče je to navíc noční můra, protože jejich potomci u ní dokážou strávit celé hodiny. Tím nechci naznačit, že by Fortnite byla pouze dětská záležitost, neboť to by nebylo pravdivé tvrzení.

Představení Shockwave Hammeru

Komunita hry Fortnite se v poslední době pořádně rozohnila. Důvodem je nový předmět, který byl přidán během aktuální sezóny, kapitoly 4. Jedná se o univerzální položku, kterou lze použít jako zbraň nebo nástroj pro rychlé cestování. Z různých kompilací, co jsem viděl na internetu, vyplývá, že někteří jedinci jsou schopni pomocí tohoto kladiva ostatním hráčům způsobit opravdu velké problémy, zejména pokud jste v souboji jeden na jednoho.

Zdroj: @FortniteBR

Epic vydává aktualizaci pro Shockwave Hammer

Společnost Epic Games, která za projektem stojí, informovala své fanoušky prostřednictvím Twitteru, že vylepšila kladivo a zároveň snížila počet jeho cestovních zásahů ze čtyř na tři. Upřímně netuším, jestli Epic Games očekávali převážně pozitivní přijetí, protože se tak nestalo. Reakce na tuto novinku jsou smíšené, někteří hráči vyjadřují obrovské zklamání, zatímco jiní si myslí, že je to správný krok. Aktualizace přichází několik dní poté, co společnost Epic Games musela dočasně odstranit kladivo Shockwave Hammer z Fortnite kvůli využívanému problému. O den později vývojáři zbraň vrátili s pravděpodobnou opravou. Podle některých hráčů by zbraň měla mít omezený počet použití, zatímco druzí jsou rádi, že se stala méně otravnou. Po nedávné inovaci kladiva debaty pokračují a názory hráčů se stále více rozcházejí.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.